#

FAQ

ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ЕСПЕРТУ

Це цікаво: Якщо спробувати зробити коричневий цукор із буряка, то вартість його буде досить високою. Буряковий цукор-сирець практично придатний тільки на подальшу переробку. Меляса, яка огортає його кристали, пахне зовсім по іншому ніж ароматна тростяна меляса. Тому, щоб зробити коричневий цукор з буряка, треба спочатку виготовити буряковий цукор, потім дочиста його очистити, а потім пофарбувати його обов'язково тростяною мелясою.

Коричневий цукор корисніше білого, тому що в ньому містяться різні мінеральні речовини і вітаміни, які необхідні для нормальної роботи людського організму.

Це цікаво: розвінчаємо міф про низьку калорійність коричневого цукру. Калорійність коричневого цукру майже така ж, як і білого.

При попаданні у воду, коричнева патока, сконцентрована на поверхні цукрового кристала, розчиняється швидше, ніж сам цукор який, до речі, має білий колір, фарбуючи при цьому воду. Кристали цукру, які ще не розчинилася, осідають вниз. Це помітніше на більш великих кристалах.

Це цікаво: Кожен кристалик коричневого цукру утворюється при кристалізації окремо, а не відколюється від більш великого моноліту. У цьому кристалику молекули сахарози розташовуються дуже щільно, не залишаючи місця для інших молекул, і при зростанні кристала виштовхуються у верхні шари. Тобто кристал цукру всередині прозорий, а зовні пофарбований патокою, і це фарбування відбувається природним чином при зростанні кристала.

Справжній коричневий тростинний цукор має таке забарвлення тому, що кожен кристалик цукру на своїй поверхні містить мелясну плівку - патоку коричневого кольору, вона і додає йому неповторний колір.

Так, можна. На упаковці у складі продукту має бути позначення, що цукор нерафінований. Якщо ж коричневий цукор позначений як рафінований, то це означає, що продукт має барвники і сторонні добавки. Крім того, аромат тростяної меляси досить характерний, і відрізнити його від карамелізованого  коричневого цукру, яким підфарбовують підробки, нескладно.

Це цікаво
: Цукрову  тростину необхідно переробити протягом доби, після того, як її зрізали.

# #