П

Про компанію

Компанія «АТА» є найбільшим національним виробником пресованого цукру, цукру в «стіках» та цукрової пудри. 

Компанія заснована в 1998 році, і з тих пір успішно функціонує на ринку України. Під власними торговими марками «АТА» і «Сахарок» випускається продукція високої якості, сертифікована відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування. На підприємстві працює система управління безпечністю харчових продуктів, яка відповідає вимогам стандарту FSSC 22000:2011. Компанія є прямим імпортером коричневого тростинного цукру з о. Маврикій. 

Виробничі потужності компанії розташовані в місті Києві. Компанія здійснює продаж своєї продукції як безпосередньо покупцям, так і через мережу своїх дистриб'юторів у всіх містах і областях України. Ми співпрацюємо з відомими національними та міжнародними торговими мережами. 

Експлуатація сучасного високопродуктивного обладнання, чітке дотримання технології виробництва, використання виключно високоякісних цукру-сирцю і матеріалів, які застосовуються при виготовленні готової продукції - запорука головних переваг продукції власних торгових марок компанії «АТА». 

Місія компанії: забезпечення усіх своїх споживачів продукцією найвищої якості за найбільш привабливою ціною!

 

# #