Я

Якість

Продукція, яка виготовляється підприємством ТОВ «АТА» відповідає вимогам харчової безпеки і сертифікована за схемою сертифікації FSSС 22000 Bureau Veritas. Ця система знижує ризики в галузі безпеки харчових продуктів, ефективно здійснює управління внутрішніми виробничими процесами, завдяки їй знижуються ризики виробництва бракованої продукції. 

Відповідність якісних показників, властивостей і характеристик продукції вимогам нормативних документів, підтверджено сертифікатами відповідності УкрСЕПРО. 

Якість продукції ТОВ «АТА» контролюється на всіх етапах виробництва. На початковому етапі сировину просівають через сито і пропускають через магнітоуловлювач. Все обладнання, що використовується на виробництві, забезпечує високу мікробіологічну чистоту продукції, що випускається. Суворе дотримання технологічних режимів виробництва являється запорукою стабільності якості. При виробництві більшості продукції використовується автоматичне управління технологічним процесом. 

Всі сировини і допоміжні матеріали, що надходять на виробництво, супроводжуються документами, що засвідчують їх якість та безпеку: санітарно-епідеміологічні висновки, сертифікати відповідності, свідоцтва про держ. реєстрацію, декларації про відповідність, посвідчення якості, специфікації на сировину. 

Обладнання та пакувальні матеріали, які використовуються при виробництві нашої продукції відповідають всім міжнародним та державним стандартам.

 

# #