І

Історія

Неджмі Доган - турецький бізнесмен, ім’я якого, на сьогоднішній день, відоме не тільки в його рідній країні, а також в Україні. Протягом своєї трудової діяльності, він успішно реалізував багато бізнес-проектів в Туреччині країні, а зараз є відомим українським бізнесменом. 

Неджмі Доган почав свою діяльність в Україні в 1996 році. Бізнесмен згадує: «Замість того, щоб започаткувати свій бізнес в економічно розвиненій країні, в які їхало більшість підприємців, я вирішив поїхати в Україну та інвестувати свій капітал. Вибір на цю країну пав завдяки великим перспективам, багатим ресурсам, добродушному і працьовитому народові, якими так славиться українська земля ». 

Не для кого не є секретом, що в країнах Сходу існує ціла традиція чаювання. На столі у кожної господині повинен бути цукор. Вважається, що найкраще його подавати у вигляді кубиків або кусочків. Неджмі Доган був одним з перших, хто побачив, що на українському ринку немає такого цукру, а попит на нього був великим. 

У 1998 році розпочало свою діяльність підприємство з виробництва пресованого цукру "АТА". 

«Цей сегмент ринку тоді був вільний. Для того, щоб його завоювати, я відразу ж став використовувати у виробництві тільки якісну сировину та пакувальні матеріали. Моєю метою було дати українському споживачеві відмінний товар і увійти з ним в кожен будинок. Звичайно, у нас були труднощі, але результат не змусив себе довго чекати »- згадує Неджмі. 

Спочатку була одна лінія з виробництва цукру пресованого. Через кілька років підприємство розширилося, були встановлені додаткові виробничі лінії, розширився асортимент продукції. 

З листопада 2007 року Директором ТОВ «АТА» є старший син Неджмі - Озан Ясін Доган. 

В 2012 -2013 роки була проведена повна реконструкція підприємства відповідно до вимог FSSC 22000:2011 Bureau Veritas. У цей часу розроблялися і впроваджувалися у виробництво організаційно-технічні заходи, спрямовані на вдосконалення технологічного процесу. 

Крім того, в 2013 році був значно розширений асортимент продукції - були закуплені і встановлені лінії з виробництва фасованої продукції: желатину, лимонної кислоти і ванільного цукру. 

Зараз компанія «АТА» успішно функціонує і постійно розвивається, займаючи 70% ринку пресованого цукру України. На даний момент весь асортимент продукції компанії ви можете зустріти в міжнародних і національних торгових мережах: Metro Cash & Carry, Real, Fozzy Group, Фуршет, Ашан, Мегамаркет, Еко-Маркет, Караван та ін 

На даний час побудований завод і розпочате виробництво пресованого цукру в м. Лагос, Нігерія. 

З кожним днем компанія «АТА» розвивається і удосконалюється. Ми намагаємося бути краще для вас, наші споживачі!

 

# #